O nas

Poznaj nas bliżej!

Realizujemy najtrudniejsze zadania i doceniamy wyzwania stawiane nam przez wymagających klientów.

Rem-Styl to zgrany zespół specjalistów Facility Managementu, w pełni oddany powierzonym zadaniom. Nasza załoga składa się wyłącznie ze stałych pracowników z bogatym doświadczeniem w zarządzaniu budynkami.

Od blisko 10. lat dbamy o sprawne funkcjonowanie obiektów handlowych i publicznych. Dążymy do polepszenia warunków technicznych obsługiwanych przez nas biznesów, a w konsekwencji do podniesienia ich konkurencyjności. Dysponujemy własną flotą pojazdów i magazynami.

Dzięki temu skutecznie zapobiegamy kryzysowym sytuacjom, zapewniając bezpieczeństwo i warunki do szybkiego rozwoju każdej obsługiwanej przez nas firmy. Działamy na terenie województwa łódzkiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz mazowieckiego.

Krzysztof Kaczewiak

specjalista ds. serwisu

Dlatego wszystkie zadania wykonujemy terminowo w dogodnym dla klienta czasie. Stawiamy na wysoki standard usług oraz elastyczność. Stale podnosimy jakość naszego serwisu w oparciu o zdobywaną wiedzę i doświadczenie oraz dopasowując nasze działania do procedur klienta..

Stale podnosząc nasze kwalifikacje, a także inwestując w innowacyjny osprzęt świadczymy wysokiej jakości usługi m.in. w obrębie systemów klimatyzacji i wentylacji, instalacji elektrycznych i sanitarnych, serwisu urządzeń i infrastruktury sklepowej oraz budowy, remontu i serwisu całych obiektów.

Wsłuchując się w indywidualne potrzeby korporacji, a przy tym korzystając z najnowszych rozwiązań gwarantujemy najbardziej optymalne, kompleksowe i sprawne działanie placówek.

Pewność


Bezpieczeństwo


Terminowość

Zadzwoń